Premiera "Dying Light 2" przesunięta


Wiele osób spodziewało się tej wiadomości. Czy wy czujecie się zaskoczeni?Polska firma Techland ogłosiła, że premiera "Dying Light 2" zostanie przeniesiona z wiosny 2020 na późniejszy okres. Szczegółów mamy dowiedzieć się w nadchodzących miesiącach.

Paweł Marchewka, dyrektor generalny firmy przyznał, że gra potrzebuje jeszcze czasu, by twórcy mogli w pełni zrealizować swoją wizję i dać graczom to, co naprawdę ich zadowoli.

Patrząc na ujawnione do tej pory informacje na temat gry - m.in. świat cztery razy większy niż ten z jedynki czy konsekwencje wynikające z wyborów fabularnych - trudno się dziwić, że Techland może potrzebować nieco więcej prac nad produkcją. Jestem jednak dobrego zdania i wierzę, że dzięki temu opóźnieniu premiery dostaniemy coś naprawdę wartego pieniędzy, bo z pewnością gra do najtańszych należeć nie będzie.

"Dying Light 2" będzie dostępne na platformach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach. Jest to równocześnie kolejna z gier w tym roku, których premiera została przesunięta

Autor: Natalia "Taliya" Pych

1 komentarz: