Hideo Kojima pracuje nad nową grą


Twórca hitu Death Stranding opublikował na Twitterze zdjęcie, sugerując pracę nad nową grą.Jak zauważyli czytelnicy jednego z portali, dziwienie się, że Hideo Kojima, szef Kojima Productions, pracuje nad nową historią, to jak zszokowane reakcje melomanów na informację, że zespół muzyczny wydaje nową płytę. Ponadto wielbiciele produkcji Kojimy zapewne wiedzą, że twórca nie lubi się lenić, a swój pracoholizm przekuwa w dopracowywanie gier. 

01.02.2020 na Twitterze japońskiego projektanta pojawiło się zdjęcie z enigmatycznym podpisem "Working on a plot" (przyp. tłum. "Pracując nad fabułą"). Możemy zobaczyć na nim nakrycie Maleficent z serii filmów o tym samym tytule z Angeliną Jolie, odlew głowy bohatera Death Stranding i figurkę Akiry, również z tak samo zatytułowanego filmu, 

Złośliwi komentują, że zamiast zabawy na komputery i konsole, Hideo Kojima pracuje po prostu nad porządkiem na biurku lub że otrzymamy symulator pracy za biurkiem. Dla odmiany - czujni wielbiciele twórcy przytaczają wypowiedzi, w których mówił, że nie zamierza skupiać się jedynie na grach i ma w planach pracę nad filmami, serialami i anime.

Najbliższe lata pokażą, czy dostaniemy kontynuację hitu ostatniego roku Death Stranding, nowe Silent Hill, o którym krążą od kilku tygodni plotki czy też może zupełnie zaskakujący miks wszystkich tych przedmiotów na zdjęciu. Mało kto wierzy, że cokolwiek znalazło się na nim przypadkowo.

Autor: Natalia "Taliya" Pych

Brak komentarzy