Powstanie The Last of Us III?


The Last of Us part III? Nie jest to niemożliwe.


Parę dni temu - 19 czerwca - miała premierę druga część kultowej gry The Last of Us (już grałyśmy - recenzja niedługo!). Najnowsza odsłona serii przyjęta została z mieszanymi uczuciami. Jedni wychwalali ją i proponowali uznanie za Grę Roku, zaś drudzy mieszali z błotem. Zaowocowało to ironiczną odpowiedzią ze strony ojca produkcji, Neila Druckmana:

O rany... W zaledwie kilka godzin od premiery The Last of Us Part 2 pojawiło się dwukrotnie więcej ocen użytkowników, niż przez siedem lat od debiutu pierwszej odsłony. Kocham taką pasję!

O ile taką reakcję większość popleczników uznała za odpowiednią, to wzmianka o możliwości powstania trzeciej części wywołała prawdziwą burzę w fanowskiej społeczności.

W wywiadzie reżyser mówi, że nie wie, jak miałaby wyglądać fabuła kolejnej odsłony. Wspomina, że nie jest w stanie powiedzieć, czy zdoła stworzyć nowe doświadczenie, które niosłoby podobny ładunek emocjonalny jak obecne gry w serii. 
Jest to jednak stanowisko na tę chwilę.

Jak sądzicie - The Last of Us part III powstanie czy Naughty Dog zajmie się czymś nowym? Co Wy byście woleli?

Autorka: Izabella „Neko” Kremer


2 komentarze:

  1. Mam niestety za słaby komputer na takie gry :( I ubolewam. Ciężko mi przez to powiedzieć czy chciałabym kontynuacji, bo nie widziałam zakończenia ^^

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To gra tylko na ps4. Sama specjalnie kupowałam konsolę, żeby zagrać w drugą część. Ale muszę się przyznać, że pierwszą, oglądałam na yt ;) —Neko

      Usuń