Ubisoft Forward już w ten weekend


Ubisoft zaprasza na wspólne rozpoczęcie lata! Stream już w tę niedzielę.

Ubisoft Forward, czyli transmisja na żywo, przedstawiająca nadchodzące gry firmy, odbędzie się już w tę niedzielę 12 lipca na stronie ubisoft.com/Forward, Mixerze, Twitchu i YouTube. Wydarzenie rozpocznie się już około godziny 20:00-20:30 naszego czasu, ale główny program ruszy o 21:00. Z kolei o 21:45 dostaniemy jeszcze garść dodatkowych informacji.


Jako wprowadzenie do głównego eventu otrzymamy newsy na temat m.in. Trackmanii, Just Dance 2020, nowych postaci SI w świecie Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint czy pewnego easter egga z Tom Clancy’s The Division 2.

W ramach głównej części transmisji Ubisoft ma przedstawić nowe informacje na temat gier takich jak Assassin’s Creed: Valhalla, Dyper Scape i Watch Dogs: Legion, aczkolwiek firma zapewnia, że zademonstruje również kilka niespodzianek.Po tej części pokazu firma zapowiedziała jeszcze kilka newsów i materiałów o obecnych projektach.Całość transmitowana będzie wraz z napisami w wielu językach świata, a także z tłumaczeniem na język migowy. Każdy widz będzie więc mógł wybrać formę, która najbardziej odpowiada jego potrzebom.Autorka: Natalia „Taliya” Pych

Brak komentarzy