Cuphead trafi na PlayStation 4

Sony ponownie zaskoczyło fanów PlayStation. Od niedawna w sklepie pojawiła się możliwość zakupienia gry Cuphead w wersji na PS4.


Być może hasło "zaskoczenie" nie jest tu do końca właściwe, jako że już wcześniej pojawiały się przecieki w temacie wypuszczenia na rynek popularnej platformówki w wersji na konsolę Sony. Nie wiadomo było jednak, czy faktycznie okażą się sprawdzone. 

A jednak! Doczekaliśmy się zapowiedzi gry Cuphead na PlayStation 4, a także uruchomienia przedsprzedaży tytułu w sklepie PS Store, w którym znajdziemy go za 84 złCuphead jest klasyczną grą platformową, kojarząca się z animacjami z lat trzydziestych XX wieku. Rozgrywka skupia się wokół walki z bossami i urzeka nie tylko uroczą oprawą graficzną, ale także jazzową ścieżką dźwiękową. 

Gra zaoferuje zarówno tryb jednoosobowy, jak i kooperacyjny w sieci lokalnej. Pod postacią Filiżka lub Kubka gracz będzie mógł odkrywać różnorodne światy, pokonywać kolejnych wrogów, uczyć się nowych taktyk i ciosów... a to wszystko, by wreszcie spłacić iście diabelski dług.

Autorka: Natalia "Taliya" Pych

Brak komentarzy