Remnant: From the Ashes i The Alto Collection już za darmo na Epic Games Store

Epic Games Store obdarowuje nas tym razem dwoma bardzo interesującymi tytułami. Gry są dostępne od 13 do 20 sierpnia.


Jednym z nich jest Remnant: From the Ashes. To trzecioosobowa strzelanka survivalowa osadzona w postapokaliptycznym świecie. Wcielamy się w jednego z niewielu ocalałych ludzi i wyruszamy sami bądź z dwoma innymi graczami z zadaniem pokonania potwornych stworzeń ciemności, które opanowały świat. Musimy zdobywać przyczółki dla ludzkości, zbierać zasoby, a przede wszystkim przeżyć, by dać nadzieję na ocalenie.
The Alto Collection daje nam możliwość pościgania się na snowboardzie lub sandboardzie w różnych warunkach, zwiedzić ciekawe światy i poznawać jego tajemnice. Wciel się w Alto i wyrusz na przygodę wraz z jego przyjaciółmi. W trakcie gry będziesz robić niesamowite sztuczki, a także przeskakiwać po dachach i wydmach nad ogromnymi przepaściami. Zmagaj się z różnymi warunkami pogodowymi i przeszkodami w drodze do celu.
Pakiet zawiera dwie gry z serii The Alto: Alto's Adventure i Alto's Odyssey.Natomiast już za tydzień - 20 sierpnia - Epic Games Store zaoferuje nam dwa nowe tytuły za darmo: Enter the Dungeon - strzelankę i dungeon crawler w jednym - oraz kooperacyjną grę akcji - God's TriggerAutorka: Bogumiła Bruś

Brak komentarzy