Sony planuje nowe ekskluzywne tytuły-niespodzianki na PlayStation 5

W dniu premiery PlayStation 5 posiadacze konsoli będą mieli możliwość zagrania w kilka ekskluzywnych tytułów.


Sony przygotowuje niespodzianki, które mają zostać ujawnione w ciągu następnych kilku tygodni. Produkcje są już gotowe, by ukazać się wraz z nowym sprzętem. 


Kolejna prezentacja PS5 powinna ujawnić oczekiwane informacje odnośnie debiutu nowej generacji. Sony musi zdradzić konkrety odnośnie ceny, czy daty premiery. 

Gracze czekają już na złożenie przedpremierowych zamówień.


Dokładna data wydarzenia nie jest jeszcze znana. Prawdopodobnie planowane jest kilka dużych pokazów, co udało się wywnioskować podczas ostatniego podcastu Benji-Sales - analityka, który został zaznajomiony z planami Sony. 


Umieścił on na Twitterze wpis, w którym wyraźnie zaznaczył, że Spider-Man: Miles Morales nie jest jedynym tytułem, jakiego możemy się spodziewać od Sony podczas premiery PS5.Na chwilę obecną firma potwierdziła tylko jedną produkcję na wyłączność, która będzie dostępna w dniu debiutu nowej konsoli. Wraz z nią najwidoczniej jednak nadciągają kolejne niespodzianki od Sony. Analityk studzi jednak emocje graczy donosząc, że nie chodzi o największe tytuły, jednak mniejsze produkcje, mające umilić czas oczekiwania na przyszłoroczne system sellery japońskiego giganta.


Autorka: Adrianna “Adrelia” Frasz


Brak komentarzy