Bajkowy świat od Ubisoftu - Immortals: Fenyx Rising


Połączenie Legends of Zelda i Assassin's Creed: Odyssey wygląda naprawdę dobrze!


Immortals: Fenyx Rising to najnowsza, zaprezentowana na ostatnim Ubisoft Forward, pozycja od studia znanego chociażby z serii Assassin's Creed, Far Cry czy Watch Dogs. Na tle wymienionych tytułów wygląda bajkowo, nie tylko dzięki ciepłej palecie barw ale i kreskówkowemu stylowi graficznemu, który... mocno przypomina pewną księżniczkę od Nintendo.  

W najnowszym udostępnionym materiale możemy zobaczyć Złotą Wyspę - lokację, którą będziemy mogli odwiedzić podczas rozgrywki. Zostało nam dane również wysłuchać komentarzy autorów tego konkretnego tytułu. Jak widzimy, postawiono na zróżnicowanie terenu, co jest niezwykle istotne w przypadku gier z otwartym światem, do grona których już niedługo dołączy Immortals: Fenyx RisingFabuła gry została oparta na mitologii greckiej i bezpośrednio ma nawiązywać do mitu o przeraźliwym Tyfonie, bogu huraganów i ojcu wszystkich potworów. 

Planowana data premiery: 3 grudnia 2020 roku. Produkcja ma trafić na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboxa One, Switcha, PlayStatnion 5 oraz Xboxa X

Autorka: Patrycja "Adara" Kulpicka

Brak komentarzy