Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas - dwa tryby gry multiplayer, dwie reklamy i jedna nowa postać


Szczęśliwcy grają już w demo.


Tylko kilka dni dzieli nas od premiery Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas, a IGN właśnie ujawnił, że w momencie premiery dostępne będą dwa rodzaje gry multiplayer. Pierwszy to gra kooperacyjna (co-op). Drugi będzie trybem wprowadzającym element rywalizacji. A wszystko offline, czyli w tak zwanym trybie kanapowym (couch co-op). W zabawie na jednej konsoli będzie mogło wziąć udział od dwóch do czterech graczy, przy czym trzeci i czwarty przyjmą odpowiednio role Fake Crash i Fake Coco.

Osoby, które złożyły cyfrowy pre-order na grę, od 16 września mogą grać w demo Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas. Wersja demonstracyjna, udostępniona zarówno na PlayStation 4 oraz Xbox One, pozwala na pokonanie dwóch poziomów. Dostępnymi postaciami są: tytułowy Crash oraz jego odwieczny wróg Doktor Neo Periwinkle Cortex. Ogranie całkowicie nowej postaci, dziewczyny o imieniu Tawna, której głównym atrybutem ma być linka z hakiem usprawniająca pokonywanie większych odległości, będzie możliwe dopiero w pełnej wersji gry.

Aby umilić czas oczekiwania, do sieci trafiły dwie reklamy gry. Obie są mocno stylizowane na te znane z lat 90-tych. Do wersji anglojęzycznej Activision zaprosiło ogromnego fana serii, rapera Quavo. Druga skierowana jest do japońskich graczy i przywołuje popularny w Japonii taniec Crasha.Crash Bandicoot 4 trafi na PS4 i Xbox One już 2 października. Demo można pobierać do 1 października.


Autorka: Maja Usagi

Brak komentarzy