Cyberpunk 2077: Cyberpunk będzie miał kolejnego celebryckie cameo


Alanah Pearce, youtuberka i była dziennikarka dołączyła do obsady Cyberpunk 2077


Pearce, która pracowała w IGN do 2018 roku, ogłosiła na swoim Tweeterze, że pojawi się w Nocnym Mieście. Jej głos oraz model 3D został użyty do stworzenia postaci, którą spotka każdy wybierający ścieżkę życia Nomadów.

Największy cameo hype Cyberpunk 2077 zyskał podczas E3 w 2019 roku, kiedy jako postać z gry zobaczyliśmy Keanu Reevesa. Na tym jednak nie koniec, ponieważ Redzi wypełniają swój sci-fi świat znanymi twarzami. Gwiazda pop - piosenkarka Grimes czy youtuber Jesse Cox to już potwierdzone nazwiska. 

Nadal nie wiadomo, jak będzie z Ciri, którą również mogliśmy zobaczyć w jednym zwiastunów. Szef studia, Adam Badowski, zdementował możliwość pojawienia się wiedźminki w Night City, mówiąc: "To nie Kingdom Hearts. Nie łączymy uniwersów". W kontrze stanął jednak Marcin Iwiński, współzałożyciel CD Projektu, mówiąc, że "wciąż jest nadzieja".

Biorąc pod uwagę ilość słynnych twarzy, które pojawiły się w Death Stranding, nie byłoby zaskoczeniem, gdyby CD Projekt RED próbował dokonać podobnego wyczynu w swojej grze. 

Autorka: Maja Usagi

Brak komentarzy