Devil May Cry 5 Special Edition: na PS5 zagramy Vergilem


Ulepszona cyfrowa wersja Devil May Cry 5 dostępna będzie wraz z premierą konsoli PlayStation 5. 


Podczas PS5 Showcase zobaczyliśmy krótkie fragmenty gameplaye'u z edycji specjalnej Devil May Cry 5 - uwielbianego i wysoko ocenianego slashera firmy Capcom. Ukaże się one jedynie w formie cyfrowej i poza ulepszoną grafiką zaoferuje kilka rarytasów, które zadowolą każdego fana serii. 

Przede wszystkim - Vergil, znany z poprzednich odsłon, zostanie grywalną postacią, którą będziemy mogli poprowadzić przez świat gry. Jesteśmy pewne, że dla niejednego fana Devil May Cry to prawdziwa gratka.
Osoby, które nie chcą inwestować w edycję specjalną, nie muszą jednak załamywać rąk, chociaż też powinny szukać oszczędności, bowiem Vergil pojawi się również w podstawowej wersji Devil May Cry 5 na PlayStation 4. Stanie się to jednak w późniejszym terminie i za sprawą płatnego DLC.Co więcej, edycja specjalna Devil May Cry 5 otrzyma dwa nowe tryby rozgrywki:
  • tryb Dark Knight, w którym znajdziemy większą liczbę wrogów oraz poprawioną dynamikę,
  • tryb Turbo z dodatkowym przyspieszeniem gry.

Popularny slasher otrzyma także obsługę technologii śledzenia promieni, czyli tzw. ray-tracingu, a także udostępni użytkownikom wybór między rozgrywką w rozdzielczości 1080p i 60 FPS-ów lub 4K i 30 FPS-ów
Tak, my też zastanawiamy się, dlaczego konsola nowej generacji nie oferuje pakietu większej liczby klatek z wyższą rozdzielczością.

Devil May Cry 5: Special Edition ukaże się na rynku wraz z premierą PlayStation 5 - w Polsce przypada ona na 19 listopada. Gra zadebiutuje również kilka dni wcześniej na nowych konsolach Microsoftu - Xbox Series S i Xbox Series X. Obecnie nie ma informacji na temat wersji gry na komputery osobiste.

Autorka: Maja Usagi

Brak komentarzy