Gdzie według fanów serii testuje się GTA VI?Fani podejrzewają, że GTA VI może być już w tym momencie testowane... W środowisku GTA Online!


Na forach miłośników serii wiele ostatnio mówi się o tym, że niektóre samochody, które pojawiają się na ulicach, a nawet misje, w ogóle nie pasują do tematyki GTA Online. Fani, którzy znają rozgrywkę sieciową od podszewki, uważają to za ważny sygnał, którego nie można zignorować. Przykładem może być model Lampadati Tigon – samochód ma o wiele więcej detali niż pozostałe oraz odnosi więcej zniszczeń, co z kolei wskazuje na to, że zbudowany jest z większej liczby tekstur. Czy to przypadek?

 

Należy również pamiętać, że Rockstar Games testowało już w taki sposób GTA IV i GTA V. Po spojrzeniu na listę pojazdów dostępnych w grze można zauważyć, że od pewnego czasu trafia do niej więcej klasycznych aut, co też jest pewną wskazówką. Ponadto The Diamond Casino & Resort jest rozszerzeniem, które mogło służyć do przetestowania nie tylko pojazdów, ale też innych elementów gry, jak na przykład całe misje.


Jednego możemy być pewni: fani GTA trzymają rękę na pulsie i będą informować o kolejnych potencjalnych testach w rozgrywce.


Autorka: Kasika

Brak komentarzy