Nadchodzą dwa nowe RPGi od producentów Wasteland


Wyobraźnia rozpala się do czerwoności.

 

Brian Fargo - CEO InXile Entertainment, czyli dewelopera Wasteland 3 oraz executive producer Fallouta - na swoim Twitterze ogłosił, że studio pracuje nad dwoma cudownymi nowymi grami RPG

Nowe tytuły wzbogacą ciekawe portfolio InXile. Na nową część Wasteland jest jeszcze za wcześnie, ponieważ ostatnia z nich, Wasteland 3, pojawiła się w sierpniu tego roku. Jednak kolejna odsłona Torment: Tides of Numenera lub piąta część Bard's Tale wydają się być w zasięgu ręki.

Bardzo intrygujący jest moment wrzucenia tweetów przez Briana. Oba posty pojawiły się kilka dni po przejęciu Bethesdy przez Microsoft, kiedy gracze debatowali między innymi nad przyszłością gry Fallout. Można się tylko domyślać, ale jeśli Bethesda nie zamknie się na współpracę nad nowymi odsłonami Fallouta, być może któryś z zapowiedzianych RPG-ów w jakiś sposób będzie nawiązywał do tej długiej serii. Nie takie rzeczy już widzieliśmy.O ile pierwszy tweet Fargo nie mówi zbyt wiele poza potwierdzeniem istnienia dwóch nowych projektów, o tyle kolejny wspomina już o przedprodukcyjnych powijakach drugiego z RPGów. Czyli praca wre. 

Ciekawe, co z tego się urodzi.

Autorka: Maja Usagi

Brak komentarzy