Night City Wire - krótkie podsumowanie trzeciego odcinka o Cyberpunk 2077


W trzecim odcinku Night City Wire CD Projekt Red pokazał nam nam w kilku krótkich filmikach kolejne aspekty nadchodzącego Cyberpunka 2077.

Pocztówki z Night City to przedstawienie niewidzianych wcześniej lokacji i postaci ze świata Cyberpunka 2077 wraz z historią najbardziej wyrazistego i niebezpiecznego z miast mrocznej przyszłości.Gangi Night City skupia się na cieszących się najgorszą sławą grupach rządzących miastem, z którymi gracze będą robić interesy, zagrażać.. albo robić jedno i drugie, walcząc o przetrwanie.Odcinek Night City Wire zakończył specjalny segment koncentrujący się na finale oficjalnego konkursu modyfikowania gry. Pokazane nam zostały prace uczestników, a także ogłoszono zwycięzców.


Cyberpunk 2077 ukaże się 19 listopada 2020 roku na PC oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X, PlayStation 4 i PlayStation 5, natomiast wersja na Google Stadia została zapowiedziana jeszcze na ten rok. W późniejszym czasie będzie można oczekiwać darmowej aktualizacji, która pozwoli nam cieszyć się pełnią możliwości konsol nowej generacji. Będzie ona także dostępna dla użytkowników Xboxa One i PlayStation 4.

Autorka: LittleWitch


Brak komentarzy