Nowe gry na PlayStation Store w tym tygodniu


Nowy tydzień to nowe gry w PlayStation Store. Zobaczcie, co ciekawego będzie dostępne w najbliższych dniach.


22 wrzesień

13 Sentinels: Aegis Rim
- dopieszczona przez studio 
Vanilaware, ręcznie malowana dwuwymiarowa gra fabularna RPG. Bronisz ludzkości w swoim mechu zwanym Wartownikiem, ulepszasz go i niszczysz wrogie hordy kaiju. Zanurz się w fabule za pomocą trzynastu powiązanych ze sobą historii.


23 wrzesień

Unrailed
- gra kooperacyjna z kostkową grafiką. Razem z przyjaciółmi zbierasz surowce, kładziesz tory, ulepszasz pociągi i spotykasz się z losowymi NPC w nieograniczonych światach. 


24 wrzesień 

Going Under
- satyryczna gra producenta Aggro Crab. Jesteś bezpłatnym stażystą, twoje biuro to dungeon, bronią jest wszystko, co znajdziesz - komputer, krzesło - a bossem oczywiście nie kto inny niż szef. Zaprzyjaźnij się ze współpracownikami, wykonuj otrzymane od nich zadania i zdobywaj premie. 

Tennis World Tour 2 - stań się gwiazdą tenisa. Zarządzaj swoją karierą, graj w trybie multi lub single, opanuj różne nawierzchnie i stań się mistrzem. 


25 wrzesień

Budget Cuts
- gra skradankowa na VR. Wcielasz się w pracownika biurowego, którego posada jest zagrożona. Twoja firma specjalizuje się produkcji strasznych robotów, których zadaniem jest cięcie kosztów. Walcz z nimi lub unikaj, aby zachować pracę.

Mafia: Definitive Edition - remake kultowej pierwszej części serii. Wciel się w młodego taksówkarza Thomasa Angelo, którego historia z mafią zaczyna się, gdy mimo wszystko dowozi swoich klientów do lokalu należącego do konkurencyjnej mafii. Tommy dla pieniędzy jest w stanie zrobić wiele, więc pomóż mu awansować w przestępczym półświatku mafijnej rodziny.
 

Autorka: Natalia Par

Brak komentarzy