Nowe skiny w Overwatch i wydarzenie All-Stars 2020


Blizzard nie odpoczywa w kwestii wydarzeń w grze Overwatch.


Najpierw pojawił się event z Tracer, w którym można było otrzymać unikalny skin, związany z  pierwszą częścią komiksu London Calling. Natomiast kilka dni temu studio zapowiedziało nowe skórki, które pojawią się 29 września i nabyć je będzie można do 12 października w ramach eventu All-Stars 2020Zacznijmy od tego, które postacie otrzymają skiny i jak będą one wyglądały. Ogólną tematyką skórek jest mitologia i szeroko pojęty spirytualizm. Pierwsze dwie nowości reprezentują niebo i ziemię. Reinhardt - jako postać fabularnie pochodząca z Niemiec - posiadać będzie skin “Gaia”, z widocznymi motywami z mitologii nordyckiej i celtyckiej. Natomiast D’va, której skórka czerpie z kultury Pacyfiku, ma przedstawiać niebiańskość. Kolejna antagonistyczna dwójka występuje w roli ognia i wody - Genji przedstawiony jest jako płomienne bóstwo, a skin Tracer odzwierciedla Atlantydę.
Zwolennicy grania na supporcie również nie zostali pominięci. Doktor Angela Ziegler będzie nosić skórkę przedstawiającą Księżyc, a Lucio wystąpi jako złote Słońce. Jak zdobyć nowe skórki w grze Overwatch?
Otóż będą one dostępne jako Overwatch League skins, które nabyć można jedynie za League Points - można je zdobyć m.in. podczas oglądania na żywo meczy e-sportowych z Overwatcha.


Event ten ma zachęcić graczy do oglądania rozgrywek, które będą miały miejsce chociażby na początku października. Trzeba jednak przyznać, że już same skiny stanową naprawdę dobrą reklamę dla Overwatch LeagueAutorka: Kamila “Misha” Fajczyk

Brak komentarzy