Ocean's Heart: Zelda spotyka Wiedźmina 3 i Assassin's Creed: Black Flag


Polowanie na potwory i podstępni piraci, a wszystko w stylizowanym na Zeldę pikselowym świecie.

Kiedy piraci zaatakowali Wyspę Wapienną i porwali jedną z kobiet, ojciec Tilii ruszył za nimi w pościg. Sześć miesięcy później, Tilia udaje się we własną podróż w poszukiwaniu zaginionego taty. Jej droga wieźć będzie przez archipelagi pełne pirackich fortów, ohydnych bestii oraz ku zapomnianej, starej magii, pozwalającej kontrolować ocean. 

Świat wykreowany w Ocean's Heart wypełniony jest dziesiątkami wysp. Aby ukończyć misję, trzeba będzie zbadać głębokie lasy, słonowodne bagna, skaliste góry, tętniące życiem miasta i wiele innych obszarów. Oprócz sześciu dużych lochów, wyspy pełne są mniejszych podziemi. Podążając bocznymi szlakami, klucząc w tunelach i błądząc po drodze, odnajdziesz tajne misje, ukryte przedmioty, nowe umiejętności, a może i poznasz tragiczną przeszłość archipelagu. Uważaj jednak na potwory czające się w ciemności. Podczas zwiedzania starych ruin, głębokich jaskiń lub dzikich zboczy natkniesz się na dziesiątki różnych bestii, z którymi trzeba będzie walczyć.

Ocean's Heart to przygodowy RPG dla jednego gracza. Cała zabawa ma trwać około 15 godzin. Gra została stworzona przez Max'a Mraz'a, którego fani zeldo-podobnych produkcji mogą kojarzyć z Yarntown, czyli zeldowego Bloodborna.Gra dostępna będzie na Steam, a planowana data premiery nie jest jeszcze znana.


Autorka: Maja Usagi1 komentarz:

  1. Już po obrazku wiem, że kiedyś kupię xD lubię gry tego typu

    OdpowiedzUsuń