Paradise Lost - postapokaliptyczna Polska widziana oczami rodzimego studia robi wrażenie


“Na Wojtusia z popielnika [...]” - tymi słowami rozpoczyna się niesamowity zwiastun gry Paradise Lost.Postapokaliptyczna Polska z kołysanką w nieco innej odsłonie w tle robi niemałe wrażenie. Twórcą tytułu jest polskie studio All in! Games.
 
Deweloperzy studia All in! Games zamieścili przedwczoraj bardzo klimatyczny zwiastun gry Paradise Lost - swojej najnowszej produkcji. Została w niej ukazana alternatywna wersja Polski, którą gracz może eksplorować za pomocą pierwszoosobowej rozgrywki. Dominują w niej postapokaliptyczne klimaty.

Po II Wojnie Światowej naziści przeprowadzili atak nuklearny na całą Europę - w jego zasięgu znalazła się także okupowana Polska. Bohaterem, w którego wciela się gracz jest 12-letni chłopiec, który przetrwał i teraz wraz z matką szukają schronienia. Trafiają do opuszczonego niemieckiego bunkra, w którym kryją się mroczne historie zarówno samego schronu, jak i przebywających w nim niegdyś mieszkańców.


 
Paradise Lost ma zadebiutować jeszcze w tym roku na komputerach osobistych oraz konsolach nowej generacji: PlayStation 5 i Xbox Series X.

Autorka: Adrianna “Adrelia” Frasz

Brak komentarzy