Scott Pilgrim vs The World: The Game powraca!


Po sześciu latach znów możemy zawalczyć o Ramonę. 


Ubisoft usłyszał błagania fanów. Dekadę po premierze ogłosił powrót kultowej platformówki. Scott Pilgrim vs The World: The Game - Complete Edition to zupełnie nowe, rozszerzone wydanie oryginału, a dostępne będzie pod koniec roku. 

Gra opiera się na komiksie autorstwa Bryana Lee O’Malley’a Scott Pilgrim vs The World i filmie o tej samej nazwie zrealizowanym w 2010 (pozycja obowiązkowa - jeśli nie wierzycie, oto zachęta: Michael Cera i Elizabeth Mary Winstead). Została wycofana z rynku w 2014 roku - prawdopodobnie przez utratę licencji - stając się cennym, ciężkim do zdobycia kąskiem dla kolekcjonerów. Już nie na długo. 

Inspirowana grami retro, utrzymana w stylistyce komiksów O’Malley’a, Scott Pilgrim vs the World: The Game pozwala graczom wcielić się w kultowe postacie z uniwersum. Oprócz pewniaków – jak Scott Pilgrim i Ramona Flowers – grywalni będą też członkowie zespołu Scotta: KimPine i Stephen Stills. Każda postać będzie miała wyjątkowy skillset oraz własne zakończenie fabuły. Sama gra to klasyczny beat’em up, a antagonistą jest…cóż, bez niespodzianek: Liga Złych Byłych. Celem będzie więc pokonanie siedmiu bossów w siedmiu różnych światach, a rozgrywka urozmaicona będzie mini-grami i trybem co-op. Do czterech graczy będzie mogło grać razem, lokalnie lub online. Complete Edition będzie zawierać grę oraz wszystkie DLC: od początku będziemy więc mieli dostęp do bonusowych trybów gry, czyli Zbijak i Battle Royal. Pojawią się też dwie nowe postacie: Knives Chau - była dziewczyna Scotta - i Wallace Wells - jego homoseksualny współlokator.

Scott Pilgrim vs The World: The Game będzie dostępne na PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch i Google Stadia. Ubisoft nie podało jeszcze daty premiery, ale możemy się jej spodziewać w okresie świątecznym. 

Autorka: Sooze

Brak komentarzy