Square Enix zaczęło promocję Life is Strange 2

Pierwszy epizod gry jest teraz darmowy.


Choć Life is Strange 2 nie podzieliło sukcesu jedynki, twórcy wciąż walczą o fanów. W marcu Square Enix wydało wersję demo sequela. Teraz epizod pierwszy, Roads, dostępny jest w całości na każdej platformie – PS4, Xbox One, PC – za darmo. To niezła zachęta dla graczy, którzy wciąż nie mogą się przemóc do drugiej części serii.


Life is Strange 2 śledzi dwóch braci, Seana i Daniela, którzy po tragicznym wypadku i serii nieporozumień starają się uciec z rodzinnego miasta. Jak w poprzedniej części, fabuła mieści się w pięciu odcinkach. Nie brakuje elementu fantastyki, małomiasteczkowych tajemnic i czułych momentów: braterska miłość głównych bohaterów nieraz chwyta za serce.


Średnia ocena Life is Strange 2 to 8/10, a recenzenci nalegają, by patrzeć na grę świeżym okiem, a nie przez pryzmat pierwszej części. Po niedawnym zakończeniu Tell Me Why, w oczekiwaniu na Twin Mirror, być może jest to właśnie najlepszy czas dla fanów DONTNOD-a na pogodzenie się z końcem losów Max i Chloe... i danie szansy Seanowi i Danielowi.


Autor: Sooze


Brak komentarzy