The Sims 4: Nadchodzi masywna darmowa aktualizacja

Od października tryb "Stwórz Sima" w The Sims 4 ulegnie znacznej zmianie.


Na początku września zespół Sims 4 napisał do fanów list, prosząc o cierpliwość i wyrozumienie w aktualizowaniu nowych elementów rozgrywki. Kontrowersja dotyczyła nowego pakietu gry, Wyprawa na Batuu, i skarg wielu graczy, którzy od wielu miesięcy prosili o ulepszenie – w szczególności ciemniejszych – kolorów skóry. Nowy pakiet uznali za dowód, że EA nie traktuje fanów poważnie i ignoruje kwestię reprezentacji.

Wczoraj twórcy ogłosili serię nadchodzących aktualizacji, które mają trwać od października do grudnia 2020 roku. Pierwsza aktualizacja pojawi się 6 października na PC/Mac i 10 listopada na konsolach i ma poprawić rozpikselowane plamy i popielate tony skóry, które pojawiały się na niektórych ustawieniach graficznych. Dodatkowo, dwie fryzury z podstawowej gry zostaną odświeżone.

W grudniu nastąpi druga część aktualizacji, która wniesie około stu nowych kolorów skóry, w chłodnych, neutralnych i ciepłych odcieniach. Do każdego koloru dodany będzie suwak, który pozwoli rozjaśniać lub przyciemniać dany odcień. Suwaki zostaną też dodane do różnych elementów makijażu, dzięki czemu gracze będą mogli łatwiej dopasowywać makijaż Simów do ich karnacji. Ta aktualizacja również odnowi wygląd dwóch fryzur z podstawowej gry.

Zespół Sims 4 uprzedza że październikowa aktualizacja będzie widoczna tylko dla graczy używających „nieskompresowanych tekstur Simów” w ustawieniach. Zalecają grać na komputerze z kartą graficzną o średnich, wysokich lub ultra parametrach z co najmniej 2 GB video RAM.


Autorka: Sooze

Brak komentarzy