AC: Sisterhood obecne w Assassin's Creed: Valhalla


Bractwo Sióstr będzie częścią najnowszej gry


Jeśli nigdy nie słyszałeś o AC Sisterhood, to prawdopodobnie nie dotarłeś do społeczności Assassin's Creed na Twitterze. Bractwo Sióstr pojawiło się po tym, jak na Ubisoft spłynęła fala krytyki w obliczu obrzydliwych działań niektórych osób wobec kobiet. AC Sisterhood stara się zjednoczyć całą społeczność Assassin's Creed, wspierając wszystko, co działa przeciwko dyskryminacji oraz mobbingowi, a także aby wyróżnić niesamowite kobiety pracujące w zespole Assassina. Teraz AC Sisterhood dołączy do historii w Assassin's Creed Valhalla.


Na oficjalnym koncie Assassin's Creed na Twitterze, pojawiła się wiadomość, że logo AC Sisterhood będzie dostępne jako tatuaż w Assassin's Creed Valhalla. Tatuaże będą jedną z modyfikacji jaką będziemy mogli spersonalizować naszą postać Eivor. Ten jednak nie będzie łatwo dostępny. Trzeba go będzie znaleźć. Znajdować się ma pod jednym z trzech głównych miast w Anglii, co daje ogromny obszar do poszukiwań.


Społeczność oszalała na punkcie tego pomysłu. Niektórzy podejrzewają, że tatuaż znajdziemy w Nottingham, gdzie mieszka założyciel AC Sisterhood. 

Czy tak jest naprawdę przekonamy się już 10 listopada.


Autorka: Maja Usagi

Brak komentarzy