Black Desert Online – Nowy Ląd? O'dyllita!


O'dyllita, kraina mroku i starożytnych sekretów... PearlAbyss nie bierze ani przerwy, ani zakładników.


Wszystko dla naszego wierzchowca! (23 września 2020  7 października 2020)

PearlAbyss podczas eventu gwarantuje nam zwiększony o 50% EXP wierzchowca 24/7 na wszystkich kanałach (wliczając w to Olvia, Arsha i sezonowe kanały). Co jeszcze? W czasie eventu możesz oddać swojego konia do Imperial Horse Delivery i otrzymać za to dodatkowe przedmioty. Wymagania?

Wierzchowiec musi mieć minimum 15 poziom, pusty ekwipunek, przebywać w stajni i należeć od T1 do T8. Oddanie T9 (Dream Horse) nie zapewnia bonusów. Co nam da oddanie naszego nieparzystokopytnego?

Standardowo Silver oraz Shiny Golden Seal, ale w czasie wydarzenia otrzymamy również przedmioty pomagające stworzyć nam Dream Horse!Zauważono złośliwe szopy pracze! (23 września 2020 – 7 października 2020)

Przez dwa tygodnie w niebezpiecznych strefach (Danger Zone) w całym świecie Black Desert Online pojawiają się <Ferocious Beast> Mischievous Raccoon. Zabijając je* z broni lub rusznicy (matchlock) otrzymamy Spirit Pouch of Ferocious Beast x1–2, Raccoon Meat x5–10, Raccoon Hide x5–10, Raccoon Blood x5–10.

*Szopy pracze znikną w ciągu 10 minut niezależnie od tego, czy je zaatakowaliśmy, czy nie. Pojawiają się na wszystkich kanałach (wliczając Olvia, Arsha i sezonowe), ale za to nie znajdziemy ich na terenach okalających Valencię.

O tym, w jaki sposób wolicie je zabijać (broń klasowa lub rusznica), możecie napisać na grupie Black Desert Online | Polska w tym poście!


Błyszczący pierścień. (23 września 2020 – 7 października 2020)

Kzarka, Nouver, Kutum oraz Karanda pośmiertnie - wraz z normalnymi przedmiotami - mogą upuścić [Event] Shiny Ring, który u Jeweler Marsella (w Velii) można wymienić na Belongings of an Adventurer. Otwórz otrzymany przedmiot, żeby otrzymać losowo jeden z poniżej podanych:Czas gry: wyzywam cię! (30 września 2020 – 14 października 2020)

Każdego dnia co trzydzieści minut rozgrywki w zakładce „Challenge” pojawi się nagroda. Co można wygrać?

  • 30 minut – [Event] Golden Seal of Panto x1

  • 60 minut – [Event] High-Quality Draught Box x1

  • 90 minut – Item Collection Increase Scroll (60 min) x1

  • 120 minut – Blessed Message Scroll (100 min) x1, [Event] Golden Seal of Panto x1


Po co nam [Event] Golden Seal of Panto? Oczywiście
aby zdobyć [Event] Shakatu's Luxury Box x1, który możemy wymienić u Morco za 10 pieczęci.


Bonus w Pearl Shop! (30 września 2020 – 6 października 2020)

Codziennie, otwierając Pearl Shop → Black Spirit's Pick, można kupić za 1 milion Silver [Event] Supreme Old Moon Scroll x1, który daje nam przez godzinę Item Drop Rate +50%.


Podbij Red Battlefield! (23 września 2020 – 21 października 2020)

Słyszeliście, że do Red Battlefield dodano nową mapę: Garmoth's Nest? Podczas tego eventu możecie uczestniczyć w Red Battlefield, wybierając odpowiednią opcję poprzez menu ESC i zdobywać Red Seals niezależnie od tego, czy przegracie czy wygracie.

Wygrana da nam od 5 do 7 Red Seals, przegrana natomiast od 1 do 2.

Pójdźcie do Quatermaster Daz, aby otrzymać misję specjalną, którą można wykonać raz dziennie. Za zdobycie w ciągu dnia 5 Red Seals otrzymamy Ancient Spirit Dust x50.

Podpowiedź! Quatermaster Daz sprzedaje eliksiry przydatne w Red Battlefield za 1 Silver, które nic nie ważą.


O'dyllita wejdzie do gry już 7 października 2020 roku!


Kraina ciemności kryje w sobie historie o nieśmiertelnym alchemiku – Caphrasie i o Ahibie, który został wydalony z Kamasylvii przez zemstę.

Nim ląd zostanie nam udostępniony do zwiedzania i podbijania, możemy cieszyć się podwojoną szansą na otrzymanie Remanents of the Rift z Dark Rift oraz zwiększonym dropem Specter's Energy w Sherekhan Necropolis oraz Sycraia Underwater Ruins (Upper Zone).


Autorka: Rithil

Brak komentarzy