First 4 Figures prezentuje figurkę Ornsteina

Kolejna dobra wiadomość dla fanów Dark Souls.Jeśli jesteście miłośnikami gier studia FromSoftware, a na Waszych półkach wciąż jest miejsce na ładne figurki - przetrzepcie portfele i skarpety, mamy bowiem dla Was nie lada gratkę. First 4 Figures zapowiedziało premierę dwóch bliźniaczo podobnych do siebie figurek - Ornsteina z Dark Souls, a także Starego Smokobójcy z Dark Souls II. Obie statuetki mają trafić do sprzedaży na początku 2021 roku.

Zgodnie ze słowami producenta, pozycja obu postaci zainspirowana została walką z Ornsteinem w Anor Londo - po zabiciu jego towarzysza Smougha Ornstein absorbuje jego energię, dzięki czemu zyskuje kilka nowych umiejętności. Jedną z nich jest atak obszarowy, którego finisz uwieczniony został w postawie figurki. Towarzyszący temu charakterystyczny efekt wyładowań elektrycznych odzwierciedlają z kolei lampy LED. 

(źródło: https://www.first4figures.com)

Trzeba przyznać, że figurka prezentuje się nad wyraz przyzwoicie. Detale zostały odwzorowane z niesamowitą precyzją, a widoczne na zdjęciach oświetlenie przywodzi na myśl pamiętne chwile walki z tym szalenie charakterystycznym bossem. Obecnie istnieje możliwość wykupienia preorderu - w tym dwupaku, który pozwala na zaoszczędzenie dziesięciu dolarów. 

Autorka: Liriel

Brak komentarzy