Microsoft Flight Simulator: Tatrzański Park Narodowy jako wizytówka Polski

Najnowszy spot zabiera nas w podróż po Europie.


Microsoft Flight Simulator jest bez wątpienia jedną z najciekawszych gier tego roku. Swój niebywały sukces zawdzięcza pięknemu, a za razem realistycznemu oddaniu całej planety w skali jeden do jednego oraz zmieniającym się w czasie rzeczywistym warunkom pogodowym. W podróży samolotem podziwiać możemy trójwymiarowe modele miast z ich charakterystycznymi budowlami, całe łańcuchy górskie, rzeki, jeziora, morza i oceany.  Jest to pierwsza gra odwzorowująca świat tak dokładnie bez użycia jakichkolwiek modów. 

Microsoft co jakiś czas wypuszcza do sieci kolejne zwiastuny. W cyklu nazwanym "Dookoła świata" zaprezentowano już Afrykę, Oceanię, Azję i kraje Środkowego Wschodu. W najnowszym spocie Flight Simulator przelatuje nad Europą. Na widokówkę z Polski wybrano Tatrzański Park Narodowy.

Świat przedstawiony w grze jest bardzo ładny i zadbano w nim o jak najwierniejsze przedstawienie miejsc z naszej planety. Nie brakuje jednak niespodzianek. Przykładem takowej jest wielka dziura, którą gracze odkryli w Brazylii. Chociaż przypomina otchłań bez dna, można do niej wlecieć i bezpiecznie wylądować. Lotnisko to nazywa się Lagoa Nova i można je również wybrać jako miejsce startowe. W takim przypadku gra postawi nas na pasie we wnętrzu zapadliny. A potem zwariuje.

Microsoft Flight Simulator dostępny jest od 18 sierpnia na komputerach osobistych. Planowana jest również wersja na konsolę Xbox.

Autorka: Maja Usagi

Brak komentarzy