Podwodne ABZU i wojenne Rising Storm 2 już za darmo na Epic Games Store

ABZU - Zanurz się w przygodę, która rozbudzi w Tobie pasję nurkowania.


Gra stworzona przez dyrektora artystycznego Journey i Flower zabiera nas w podwodny świat pełny życia i tajemnic. Nawiązuj interakcje z ławicami ryb, zacieśniaj więzy z obwitą fauną morską i wykonuj niesamowite akrobacje dzięki bardzo płynnemu sterowaniu. Podziwiaj przepiękne podwodne widoki i odkrywaj tajemnice oceanicznych głębin, ale pamiętaj: w wodzie czai się niebezpieczeństwo. 

„ABZÛ to słowo znane z najstarszych mitologii; AB oznacza wodę, a ZÛ wiedzieć. ABZÛ to ocean mądrości."


Rising Storm 2: Vietnam to komputerowa gra akcji studia Tripwire Interactive oraz Antimatter Games. Jest kontynuacją dodatku Rising Storm.


Wieloosobowa rozgrywka umożliwia graczom wspólną walkę z siłami wroga. Wyposaż się w jedną z wielu dostępnych broni i weź udział w wojennym konflikcie między armią Stanów Zjednoczonych a  Wietnamską Armią Ludową i Wietkongiem. Zmierz się i wypróbuj swoje umiejętności na jednej z dwudziestu dostępnych map.

Gra zawiera treści dostępne od 18 roku życia.


Zarówno ABZÛ jak i Rising Storm 2: Vietnamm można przypisać do swoich kont poprzez aplikację Epic Games Store czy za pomocą przeglądarki Internetowej od 8 do 15 października.

Autorka: Bogumiła Bruś

Brak komentarzy