The Medium – zapowiedź nowego horroru polskiego studia

Jeśli zaczyna wam ostatnio trochę brakować mocnych wrażeń, to zaznaczcie sobie w kalendarzu 10 grudnia 2020 roku.Tego dnia krakowskie studio Bloober Team wyda na świat nowy horror psychologiczny rozgrywany z perspektywy trzeciej osoby: The Medium.

Wcielimy się w postać tytułowego medium, które poza otaczającą nas rzeczywistością, ma dostęp również do świata duchowego. Udamy się do opuszczonego kurortu, który naznaczony jest krwią zamordowanego tam niegdyś dziecka lecz dzięki naszym zdolnościom będziemy w stanie ujrzeć więcej niż przeciętny detektyw. Zyskamy możliwość przemieszczania się pomiędzy dwoma wymiarami oraz wysyłania fal energii, a także otaczania się osłonami by stawić czoła złu czekającemu na nas w świecie duchów. Długie zimowe wieczory na pewno będą sprzyjać wczuwaniu się w historię. Zdecydowanie nie będzie to też rozrywka przeznaczona dla dzieci, ponieważ twórcy zaznaczyli, że w grze wystąpi drastyczna przemoc, seks oraz wulgarny język.

W The Medium będziemy mogli zagrać zarówno na PC jak i na Xbox Series X|S. Poniżej znajdziecie zwiastun pełen ujęć z mrocznych i opuszczonych miejsc.


Jeśli gra już was do siebie przekonała, możecie ją zamówić w przedsprzedaży, a wtedy oprócz emocjonalnej karuzeli, otrzymacie również ścieżkę dźwiękową oraz artbooka. Dostęp do produkcji zyskacie też dzięki subskrypcji Xbox Game Pass.

Autorka: Agnieszka Ai xun" Białas

Brak komentarzy